Pridať inzerát

Manažér predaja nábytkárskej spoločnosti

Atmosféra SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacPlat sa bude skladať zo sadzby a odmien (preberieme na stretnutí)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MANAŽÉR PREDAJA NÁBYTKÁRSKEJ SPOLOČNOSTI

Do nášho priateľského tímu hľadáme zodpovedného, pozitívneho a spoľahlivého na prácu obchodného manažéra.

Medzinárodný holding s 20- ročnou históriou spúšťa na Slovensku novú výrobnú a nábytkársku spoločnosť, ktorej cieľom je výroba a predaj segmentového nábytku so zameraním na spojenie vysokej kvality s novými dizajnovými trendmi.

Našou stratégiou v krátkodobom horizonte je podmaniť si trhy Slovenska, Rakúska, Českej republiky, Nemecka a Poľska.

Rozumieme sa budovaniu obchodu, rozvojovej stratégii a štruktúre budovania obchodného oddelenia až po TOP úroveň.

Čo ponúkame:
• Dobrá, pracovná atmosféra, priateľská komunikácia vo firme, stvorená na výsledky
• zaujímavé úlohy, ktoré vám poskytnú príležitosť rásť a rozvíjať sa, ako aj získať nové neštandardné skúsenosti;
• stabilný a slušný plat, ktorý bude pozostávať zo sadzby a prémií (prediskutujeme na stretnutí);
• Firemné zľavy na tovar a služby spoločnosti
• pohodlný pracovný režim Po-Pia od 08:00 do 16:30; víkendy voľné
• útulná kancelária s lahodnými koláčikmi a kávou
• Možnosť kariérneho a finančného rastu
• Pohodlné a vybavené pracovisko!

Čo od vás očakávame:
• Interakcia s potenciálnymi zákazníkmi vo všetkých fázach: od zoznámenia sa až po predaj (konzultácia, nesprávne výpočty, kontrola dodávky, platby a recenzie);
• Formovanie a rozvoj klientskej základne, prístup k dlhodobej spolupráci
• Spracovanie prichádzajúcej prevádzky aplikácií, práca na horúcich kontaktoch
• Rozvoj povedomia o značke v regióne u nás .

Očakávame, že budete mať:
• Minimálne 1 rok skúseností s aktívnym predajom;
• schopnosť správne identifikovať potrebu, prezentovať produkt, prekonať a vypracovať námietky zákazníkov;
• orientácia na výsledok, túžba zarobiť viac;
• Vítaná je znalosť kancelárskych programov (MS Office, Word, Excel), schopnosť pracovať s účtovnými systémami a CRM systémami;

Je dôležité dobre ovládať slovenčinu. Nie je potrebné ovládať ruštinu alebo ukrajinčinu. Ideálne by však bolo, keby ste ovládali ruštinu alebo ukrajinčinu.

VÝHODOU: prax v predaji (najmä na objednávku!)
- Otvorenosť, komunikačné schopnosti, schopnosť pracovať v tíme
- Gramaticky správna reč
- Disciplína a presnosť
- Zodpovednosť
- Pozitívne myslenie

Tiež dúfame, že sa Vám bude u nás páčiť :-)

Ak Vám nevyhovuje opísaná voľná pozícia, no môžete byť firme užitočný v inej oblasti činnosti, napíšte nám.
Sme otvorení! Radi sa zoznámime a prípadná budúca spolupráca)

Viac o nás sa dozviete tu:

Informácie o výberovom konaní

Nedostatok skúseností s predajom?

Žiaden problém!
Možno toto je vaša šanca!
Pošlite nám svoj životopis a radi sa s vami stretneme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ruský jazyk - Expert (C2) a Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
1C: Enterprise - Základy
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Počet rokov praxe

1

Ak ste plní energie, motivovaní k výsledkom a pripravení dosahovať svoje ciele, zodpovední a výkonní, myslite pozitívne, ste flexibilní a otvorení – ste s nami na 100%.

Pre vás sú to nové príležitosti, nové skúsenosti a šanca rásť s firmou. (profesionálne aj finančne).

Je to pre nás získanie nového „tímového hráča“ do tímu, partnera, pomocou ktorého môžeme dosahovať ciele a na ktorého sa môžeme spoľahnúť pri delegovaní úloh a cieľov.