Servisný technik / technička - bydlisko Žiar nad Hronom/Zvolen

Atlas Copco s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 050 EUR/mesiackvartálny a ročný bonus
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompresory Atlas Copco pomáhajú vyrábať pivo, ale napríklad aj vháňať vzduch do inkubátorov novorodencov. S našim náradím sa vyrobí každé tretie auto na svete. Naše banské stroje ťažia zlato a razia metrá. Naše vákuové pumpy balia potraviny a naše stavebné stroje stavajú nemocnice. Možno ste o nás ešte nepočuli, ale sme skoro všade, kde niečo nové vzniká. Atlas Copco začalo v roku 1873 v Štokholme ako rodinná firma. Tá sa postupne rozrastala a dnes má 45000 zamestnancov v 180 krajinách sveta.

Do divízie kompresory aktuálne hľadáme nového kolegu s bydliskom vo Žiari nad Hronom/ Zvolene a priľahlém okolím s nižšie uvedenou pracovnou náplňou:

- Servis a opravy na zariadeniach Atlas Copco podľa požiadaviek servisného plánovača (zákazníka) vo zverenom regióne (radius 150 km)
- Vydávať, preberať, kontrolovať a uskutočňovať údržbu na zariadeniach Atlas Copco v prípade potreby a s tým spojená administratíva
- Vystavovať pracovné výkazy o prevedenej práci
- Pravidelné technické a iné školenia uskutočňované spoločnosťou Atlas Copco
- Komunikácia so zákazníkom
- Spolupráca s tímom našich technikov

- Pracovná pozícia HomeOffice (k zákazníkovi cestujete z domu a vraciate sa domov)
- Služobný telefón, notebook, mobilné internetové pripojenie
- Služobný automobil (servisné vozidlo)
- Využívanie sociálneho fondu na oddychové, kultúrne a relaxačné aktivity
- Dovolenka nad rámec zákona
- Práca v stabilnej svetovej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

· Vzdelanie technického zamerania (ukončené maturitnou skúškou – elektro/strojné)

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technické vzdelanie najlepšie ukončené maturitnou skúškou
- Platná elektro vyhláška
- Dobrá komunikácia so zákazníkmi a interpersonálne vzťahy
- Pracovitosť a spoľahlivosť
- Tímový hráč
- Základná znalosť PC
- Základná znalosť anglického jazyka je výhodou
- Bydlisko vo Žiari nad Hronom/ Zvolene

Passionate people create exceptional things.
At Atlas Copco we believe in challenging the status quo, always looking for a better way. Our leading-edge technology enables us to innovate for a sustainable future.
We believe that people make it happen and with us you are empowered to act. Your ideas can make a real difference and contribute to the quality of life for people everywhere.
We offer a wide range of interesting job roles and many opportunities to grow. This is where it begins – Join us at the Home of Industrial Ideas.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ATLAS COPCO SLOVAKIA s.r.o.
Zlatovská 2195, 911 01 Trenčín
140 00 Trenčín