Pridať inzerát

Pracovník NDT kontroly

ATG Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska Turná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacvýkonnostná prémia, osobné ohodnotenie, ...a ďalšie
  • Termín nástupu: dohodou, ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nedeštruktívne kontroly produktov podľa požiadavky zákazníka v súlade s platnými NDT normami a postupmi,
- spolupráca s pracovníkom NDT Level 3,
- príprava pracovných inštrukcií,
- vypracovanie protokolov o kontrole,
- komunikácia so zástupcom odberateľa,
- odborné tréningy a školenia

- práca v renomovanej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- výkonnostná prémia,
- firemné akcie,
- príplatky nad rámec ZP,
- stravné
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily, na dovolenku
- zdravotná a rehabilitačná starostlivosť
- možnosť kariérneho rastu,
- možnosť ďalšieho odborného vzdelávania a odbornej kvalifikácie a certifikácie
- káva, čaj na pracovisku k dispozícii
- vitamínové a minerálne výživové doplnky ..

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ATG Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
certifikácia podľa ISO 9712 , PT2 st.2 - Základy
certifikácia podľa ISO 9712 , VT2 st.2 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba, nedeštruktívne testovanie materiálov

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- technické myslenie, čítanie výkresov
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- ochota cestovať k zákazníkovi
- vodičský preukaz skup.B je výhodou

ATG Slovakia s.r.o. patrí medzi lídrov v oblasti nedeštruktívneho skúšania / testovania materiálov. Okrem predaja NDT techniky a poskytovania ucelených služieb pre kvalifikáciu personálu vykonávajúceho NDT testovanie je hlavnou činnosťou spoločnosti poskytovanie NDT služieb v oblasti výkonu kontroly, testovania, inšpekčných činností - hodnotenie a sledovanie materiálov, korózie, meranie priemyslových celkov a pod.
Služby našich špecialistov NDT zahŕňajú činnosti ako je napr. skúšanie / testy v laboratóriách i na pracoviskách, výskum a vývoj , odborné garancie a posudky, metodické činnosti a tvorba postupov, tvorba písomných postupov (Written Procedure), výstupy, reporty a protokolovanie výsledkov, poradenstvo pre strojársky, automobilový ale i letecký priemysel .
Služby poskytujeme pre slovenské ,ale aj pre renomované zahraničné spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov