Pridať inzerát

Automechanik v Holandsku

ATENA – PERSONAL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 600 - 3 500 EUR/mesiacod 2000 € mesačne v čistom, plat závisí od skúseností
  • Termín nástupu: 20.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rodinnú firmu s viac ako 100 ročnou skúsenosťou, v automobilovom priemysle, hľadáme zamestnancov so skúsenosťou na pozície:
- automechanik
- prijímací technik
- klampiar
- leštič
- lakýrnik
- prípravár
- opravár
- montážnik

Ubytovanie a poistenie zadarmo
Ubytovanie v jednolôžkových izbách v nových bytoch s 2 ďalšími kolegami
Práca na holandskú pracovnú zmluvu
Práca v stálom zamestnaní
Príjemné a rodinné prostredie
Sociálne výhody v Holandsku
Zamestnanie aj pre Vašu partnerku/manželku/sestru/dcéru na pozícií Upratovanie interiérov po dokončení servisu vozidla

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 221 222. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači budú telefonicky kontaktovaní ohľadom výberové procesu, ktorý bude prebiehať taktiež telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Holandská výrobná spoločnosť - práca na holandskú pracovnú zmluvu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik

Skúsenosť minimálne 1 rok na danej pozícií
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
AVŠAK! Skúsenosti nahrádzajú jazyk, ak máte dlhoročné skúsenosti stačia Vám aj základy Anglického jazyka
Vodičský preukaz je preferovaný

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 22
Revúca, Komenského 40
Trnava, Automobilová 1

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Komenského 1207/13
050 01 Revúca