Pridať inzerát

Autoelektrikár v autorizovanom servise Toyota a Lexus

AT a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dlhá 84, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 2 000 EUR/mesiacobvykle 850 - 1 600 EUR/mesiac - zamestnanec je odmeňovaný výkonovou mzdou podľa odpracovaných normohodín (sadzba za NH je závislá na skúsenostiach a zručnosti) + osobné ohodnotenie, horná hranica nie je stanovená
  • Termín nástupu: 01.01.2022 resp. podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika porúch
- oprava a údržba motorových vozidiel
- montáž a servis doplnkov
- kontrola technického stavu vozidiel

Práca v slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
Práca so špičkovou automobilovou technikou
Bezplatný prístup k školeniam na zvýšenie odbornosti a vzdelania
Možnosť profesionálneho rastu
Motivujúce ohodnotenie závislé od výkonu
Odmena za odpracované roky
Zaujímavé zľavy pre zamestnancov, zamestnanecký program

Ponúkame prácu na pozíciu mechanik / autoelektrikár v autorizovanom servise značiek Toyota a Lexus v Žiline.
Očakávame od Vás, že:
- ste pripravený poskytnúť nadpriemerný výkon a dosiahnuť tak nadpriemerný výsledok, ktorý sa odrazí na Vašej mzde
- dokážete pracovať samostatne a zodpovedne
- ako člen tímu podporujete vzájomnú spoluprácu a férové vzťahy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Autoelektrikár, automechanik

Ostatné znalosti

Počítačové znalosti - Mierne pokročilý
Práca s diagnostikou - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- snaha učiť sa
- schopnosť pracovať pod tlakom
- precíznosť a dôslednosť
- vyučený v odbore
- min. 2 roky praxe v odbore nutnosťou
- bezúhonnosť
- vodičský preukaz min. B

Spoločnosť AT a.s. pôsobí na trhu automobilového priemyslu už 28 rokov. Je zastúpením predajno-servisnej siete pre značky TOYOTA, LEXUS, IVECO a FIAT Professional v Žiline. Pre každú značku a činnosť kladieme dôraz na kvalitu ponúkaných služieb a spokojnosť zákazníka. Rovnaký dôraz kladieme pri výbere kandidátov do nášho tímu . Ak ste presvedčený, že ste to práve vy, koho hľadáme, pošlite nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov