Pridať inzerát

Vodič vnútroštátnej kamiónovej dopravy

AT - log, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem vodiča kamiónu na vnútroštátnu prepravu. Jedná sa o pravidelné denné a poobedné linky na trase Dubnica nad Váhom - Považská Bystrica - Dubnica nad Váhom, Dubnica nad Váhom - Čadca - Dubnica nad Váhom. Pracovný čas od 7.00h - 23.00 h, kde sa striedajú 2 šoféri na 1auto. Práca na TPP, práca 8,5h pre jedného šoféra, stabilná linka pre automobilový priemysel. Nenáročná práca na každý deň, okrem sviatkov a víkendov. Plat v čistom 1200 - 1300 eur

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič

doprava, skladovanie, logistika, výroba

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov