Pridať inzerát

Vodič vnútroštátnej kamiónovej dopravy

AT - log, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 - 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem dvojicu zodpovedných vodičov na pravidelnú vnútroštátnu linku Žilina-Považská Bystrica-Žilina alebo Považská Bystrica-Žilina-Považská Bystrica, práca na trvalý pracovný pomer, jazdí sa pondelok až piatok, víkendy voľné, vodiči sa striedajú cca po 12h, striedanie Žilina alebo Považská Bystrica, jazdí sa na ťahačoch SCANIA novej generácie, výhodné platové podmienky, nenáročná práca, prax vodiča nutná, stabilná práca počas celého roka v automobilovom priemysle, ostatné informácie Vám ponúkneme telefonicky, nástup možný ihneď, platové podmienky cca 60 -75eur/1den.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E, T

doprava, skladovanie, logistika, výroba

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničná, 1119/16
92601 Sereď