Disponent, špeditér pre železničnú, námornú, cestnú prepravu

AT.INTERMODAL, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacPonúkaný plat je minimálny plat. Konečný plat bude dohodnutý na základe pracovných skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vďaka prepravnému know-how, ktoré ste už získali, sú naše intermodálne zásielky u Vás v tých najlepších rukách.
Organizujete prepravy po celej Európe (námorný a kontinentálny dispečing).
Ste kompetentnou kontaktnou osobou pre našich zákazníkov a ste v pravidelnom kontakte s našimi partnermi.

- užívate si slobodu rozhodovania a konania
- dlhodobá príležitosť s rozvojovým potenciálom
- účasť v mladej spoločnosti
- intenzívna úvodná fáza podporovaná mladým a angažovaným tímom
- nezávislá a zodpovedná práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Disponent, špeditér

Počet rokov praxe

1

- máte skúsenosti v železničnej / námornej nákladnej preprave
- radi prevezmete zodpovednosť a ponúkate našim zákazníkom služby na najvyššej úrovni
- vždy máte prehľad
- orientujete v medzinárodnom prepravnom podnikaní
- ste komunikatívny a máte radi veci pod kontrolou
- máte prevádzkové skúsenosti s námornou prepravou alebo s prostredím špedície
- plynulo komunikujete v nemčine a angličtine

Sme súkromná spoločnosť so sídlom vo Viedni a Bratislave. Organizujeme dopravu vlakom, kamiónom alebo loďou. Ako operátor siete ponúkame našim zákazníkom inovatívne prepravné riešenia v celej Európe. AT.INTERMODAL znamená exkluzívne služby, preto spolupracujeme iba s najkvalifikovanejšími partnermi v Európe.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci