Pridať inzerát

Specialista na digitální kampaně

ASUS COMPUTER Czech Republic s. r. o.

  • Místo práce: Praha 4, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budeš zodpovědná/ý za přípravu digitálních kampaní na klíčových platformách jako je Google (GDN), Seznam, YouTube, Facebook a Instagram na produkty pro domácí použití (consumer) a herní zařízení (gaming). Kampaně kombinují všechny fáze zákaznického nákupu od brand awareness, přes consideration až po conversion. Je to kombinace kreativní práce a zároveń analytické, protože nás zajímá, jak které kampaně fungují a jak je vylepšit. A jak jinak se rozhodnout, než podle čísel (Google Analytics)

Tvoje hlavní zodpovědnosti:
- Výtváření a správa digitálních kampaní (Google, Seznam, Facebook, Instagram, YouTube)
- Určování správných cílových skupin, které nejlépe reagují na naší komunikaci
- Nadhled nad vizály a texty v komunikaci, kde je dobré využít formát centrály, kde naopak bude dobr0 mít náš vlastní lokální vyzhled
- Účást na uvádění nových produktů na trh
- Management obsahu webových stránek pro synchronizaci s kampaněmi, mít včas a správně produkty na webu, pro samotnou exekuci ti bude k ruce webmaster
- Do komunikace začlenit tak EDM systém (emailing), využít již hotové vizuály a oslovit i registrované zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- kvartální odměny
- časovou flexibilitu, kombinace práce v kanceláři a z domova
- standardní HR balíček: 25 dnů dovolené, 3 dny sick day, příspěvek na stravu ve výši 80 CZK
- 15 000Kč na vzdělávání
- nálož zkušeností jak mezinárodních tak lokálních
- školení a rozvoj dle dohody s nadřízeným

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Práce ti bude vyhovovat, pokud umíš dobře česky a anglicky, reaguješ pohotově a zajímaš se o trendy v oblasti online. Nutná je předešlá zkušennost s digitálními kampaněmi, nemusí být na všech platformách, stačí jen jedna z nich. Charakterově se bude hodit pečlivý kreativec s duší inovátora, který umí také podpořit brand awarness a má pozitivní postoj k řešení úkolů a spolupráci v týmu.

Jsme malý a mladý tým na regionální pobočce mezinárodní společnosti. O co menší jsme, o to více je na každé pozici zajímavé práce. Firma byla založena a stále je řízena z Taiwanu. Najdeš u nás multikulturní prostředí, hodně angličtiny, silný mezinárodní přesah. Z Prahy a Bratislavy řídíme český a slovenský trh jedním týmem.