Pridať inzerát

Asistent/ asistentka - obchodný úsek, stavebniny

ASUAN a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 - 940 EUR/mesiacZáklad od 740 eur + fin. odmeny za produkciu a plnenie plánov + iné bonusy Mzda je viaczložková, prvá úprava po skúšobnej dobe, podľa platného mzdového predpisu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné miesto, ktoré obsadzujeme, je ideálna voľba, ak už máš niečo za sebou v obchode aj v administratíve. Radi prijmeme do nášho tímu nového člena pre posilnenie obchodného oddelenia (so zameraním na komodity voda, kanál, stavebný materiál B2B), aby pomohol zlepšiť servis pre zákazníka, či už je to komunikácia, sledovanie vybavenosti objednávok, fakturácia a pod.
Náplň práce:
- vybavovanie zákazníckych požiadaviek
- komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo - telefonicky
- komunikácia s dodávateľmi - občas aj v angličtine
- sledovanie vybavenosti objednávok
- práca s excelom - spracovanie dát (pokročilá úroveň)
- spracovanie podkladov pre fakturáciu
- fakturácia
- riešenie reklamácií.

Získaj výhody a bonusy:
- výborný a zohratý pracovný tím
- priama podpora pri zvyšovaní odbornosti, zručností a kompetencií
- pracovné nástroje pre výkon práce sú samozrejmosťou, kvalitné pracovné prostredie
- prepracovaný motivačný systém finančných aj nefinančných bonusov - zvýhodnené nákupy pre zamestnancov z portfólia ASUAN a.s. (asuan.sk; kutuskutus.sk; cafebritt.sk), Mikuláš - balíčky pre deti zamestnancov, Deň detí
- príspevky na relax a dovolenku - zvýhodnené pobyty v 4* partnerskom hoteli, príspevok na dovolenku - nárok po 6 m.; 13. a 14. mzda vo forme odmien vo výške podľa plnenia hospodárskeho plánu spoločnosti a počtu odpracovaných mesiacov; nárok na príspevky počas aktuálnej situácie - info na pohovore
- zvýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe, pravidelná valorizacia miezd
- adaptačný proces, kvalifikácia a postupné preberanie postu
- zázemie spoločnosti, ktorá si roky buduje svoje meno a dobré vzťahy s partnermi, vo svojej oblasti a regióne je dobre etablovaná.

Viac detailov na osobnom pohovore.

Hľadáme kandidáta/ku, ktorý/á už v minulosti dosiahol/dosiahla dobré výsledky na podobnej pozícii a vie sa nimi preukázať, má chuť a ochotu cieľavedome pracovať a nezľakne sa menšej výzvy. Môže počítať s podporou celého tímu počas adaptačného procesu a neskôr. Určite sa na tejto pozícii nedá počítať s nudou a jednotvárnosťou.

Pokiaľ sme Vás oslovili touto pracovnou príležitosťou a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.
UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti ASUAN a.s. so
spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, obchod, ekonomické, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota neustále zlepšovať svoje zručnosti a vedomosti
- schopnosť tímovej spolupráce, ochota a záujem pomáhať
- schopnosť riešiť problémy a predchádzať im
- overiteľné REFERENCIE – PODMIENKOU
- administratívne, ekonomické a PC zručnosti potrebné pre fungovanie obchodnej spoločnosti - PODMIENKOU
- vzdelanie, skúsenosti a prehľad v oblasti stavebníctva veľkou VÝHODOU.

Obchodná spoločnosť so zameraním na predaj stavebného materiálu, hlavne pre vodovody, kanalizácie, odvodnenie, odpadové hospodárstvo a iné.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ASUAN a.s.
Magnezitárska 5
040 13 Košice