Pracovník v kancelárií s krásnym výhľadom na Bratislavu (Administratívny pracovník)

Asset Invest Group, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gorkého, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacprovizje a bonusy, 13 plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu v ktorej budeš mať nielen stabilitu, zaujímavý plat ale aj kariérny rast ? Sedíš doma kvoli aktuálnej situácií alebo tvoj zamestnávateľ nie je schopý ponúknuť ti pracovné podmienky ktoré by ťa nadchli pre dlhodobú spoluprácu ? Každý deň rozmýšlaš ako a kam sa posunúť aby si konečne bol/la spokojný/ná so svojím životom/prácou ?
- úplne stačí, že pri jednej jedinej otázke bola tvoja odpoveď ÁNO… pretože v tom prípade máme pre teba ponuku kde máš možnosť dosiahnúť toto všetko a ešte omnoho viac a preto ak ťa to zaujalo čítaj ďalej …

Tvojou náplňou práce bude :
- absolvovanie začiatočných zozanamovacích školení, pretože našou prioritou je aby si na 100% rozumel/la čo robíme, ako to robíme a prečo je tvoja pozícia dôležitá
- následne si ťa vezme pod krídla manažér spoločnosti s ktorým budeš mať možnosť videť prácu v priamom prenose z prvej rady
- absolvujete spolu rôzne obchodné stretnutia, odkomunikujete rôzne klientské požiadavky, ukáže ti prípravu podkladov pre klientov, všetky tvoje otázky ti zodpovie, pretože čím viac sa naučíš o to rýchlejšie dosiahneš svoje ciele

Čo získaš prácou v našej spoločnosti ? :
Práca na danej pozícií je plná benefitov ktoré by bola škoda nevyužiť keď už budeš mať tú možnosť. Sme zástancom toho, že ak je zamestnanec motivovaný podávať 1000% výkon tak podá 2000% výkon a preto ťa čaká :
- ako si sa už vyššie dočítal/la bezkonkurenčné platové ohodnotenie
- keďže sme medzinárodná spoločnosť kariérny rast nie len na SR ale aj v zahraničí !
- dlhodobá spolupráca a rozvoj vlastných nápadov
- firmený mobil, tablet
- spoločenské akcie, teambuildingy
- fixný plat + mesačné odmeny a stravné lístky
- prácu len od PO do PI = víkendy voľné
- rôzne súťaže o dodatočné bonusy
- multi sport kartu a mnoho ďalších

V prípade, že ťa ponuka zaujala doslova sa už na danej pozícií vidíš a vieš, že toto je to čo hľadáš, v čom budeš vynikať určite nás kontaktuj !
Tešíme sa na spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dôslednosť, precíznosť
• schopnosť riešiť problémy
• spoľahlivosť, diskrétnosť a samostatnosť
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie, kultivovanosť
• proklientsky prístup

Medzi hlavné charakteristiky našej spoločnosti patrí administratívna podpora, zabezpečovanie právnych dokumentov, profesionálne riadenie. Ak potrebujete pomoc, ste na správnom mieste!
Základné vlastností: priama väzba na riadiaci, predovšetkým na rozhodovací proces
Z týchto vlastností vyplýva jednoznačne potreba maximálnej pozornosti vplyvu outsourcingu na:
• stratégiu a taktiku podnikateľských rozhodovaní,
• spoľahlivosť a operatívnosť riadenia.
Ponúkame široké množstvo služieb:
- Administratívne služby
- Organizovanie obchodných stretnutí
- Editovanie, archivácia a reorganizácia obchodných dokumentov
- Prezentácia v PowerPoint
- Pomoc a informácie
- Služby zákazníkom
Ak je pre vás táto ponuka zaujímavá, neváhajte nás kontaktovať!

Adresa spoločnosti

Gorkého 12
811 01 Bratislava