Pridať inzerát

Operátor Call centra na zákazníckej linke

Asset Invest Group, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gorkého 12, 811 01 Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacsu aj odmeny aj bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už nechceš pracovať na zmeny a tráviť víkendy v práci od rána do večera?
Tak sa pridaj k nám a všetko potrebné k našej práci ťa naučíme. Ponúkame pracovné pozície s pracovným časom od pondelka do piatku v čase od
9:00-17:30. Ak vieš pracovať s počítačom, tabletom a najmä s telefónom, tak nič náročné ťa u nás nečaká. Platové podmienky pri nástupe sú 1200€ v hrubom.

Náplň práce:
- Call Centrum - príjem a vybavovanie telefonátov od klientov a zákazníckych požiadaviek
- Oslovovanie nových potencionálnych klientov
- Poradenstvo klientom
- Pravidelná telefonická komunikácia so zverenými klientmi
- Starostlivosť o existujúcich klientov
-Spravovanie databáz
- Operatívne riešenie vzniknutých situácií
- Korektné poskytovanie informácií

Čo vám ponúkame:
- Stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením
- Práca na TPP
- Výšku svojej mzdy si viete sami ovplyvniť plnením cieľov
- Stravné lístky v hodnote 4,50 €/deň
- Práca na trvalý pracovný pomer od PO-PIA
- Možnosť osobného a kariérneho rozvoja- prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania na náklady spoločnosti,koučing
- Prácu v mladom dynamickom kolektíve

Ste komunikatívny,máte chuť pracovať, baví Vás telefonovanie a vášeň pre obchod?
Učiť sa a získavať nové vedomosti v oblasti marketingu od kvalifikovaných kolegov?
Pracovať len cez týždeň s presne stanovenou pracovnou dobou?

Ak Vás ponuka zaujala neváhaj nám zaslať svoj CV !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

0

Čo požadujeme my od teba?
- Chuť pracovať
- Pripravenosť pracovať s vysokým pracovným nasadením
- Flexibilita
- Samostatnosť
- Pozitívny a proaktívny prístup k práci
- Komunikatívnosť
- Dôslednosť
- Profesionalita
- Organizačné a komunikačné zručnosti

Medzi hlavné charakteristiky našej spoločnosti patrí administratívna podpora, zabezpečovanie právnych dokumentov, profesionálne riadenie. Ak potrebujete pomoc, ste na správnom mieste!
Základné vlastností: priama väzba na riadiaci, predovšetkým na rozhodovací proces
Z týchto vlastností vyplýva jednoznačne potreba maximálnej pozornosti vplyvu outsourcingu na:
• stratégiu a taktiku podnikateľských rozhodovaní,
• spoľahlivosť a operatívnosť riadenia.
Ponúkame široké množstvo služieb:
- Administratívne služby
- Organizovanie obchodných stretnutí
- Editovanie, archivácia a reorganizácia obchodných dokumentov
- Prezentácia v PowerPoint
- Pomoc a informácie
- Služby zákazníkom
Ak je pre vás táto ponuka zaujímavá, neváhajte nás kontaktovať!

Adresa spoločnosti

Gorkého 12
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Dzurinková
E-mail: poslať životopis