Pridať inzerát

Data Scientist

Asseco Solutions, a.s.

  • Miesto práce: Galvaniho, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiacod 2 300 EUR/mesiac. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi dáta a viete sa v nich s ľahkosťou orientovať? Máte skúsenosti s Machine Learning a AI? Ako Data Scientist si u nás užijete prístup k množstvu dát. Máte záujem stať sa nepostrádateľným členom nášho ERP Cloud tímu a pomôcť nám vytvárať nové inovatívne riešenia pre našich zákazníkov? Pošlite nám Vaše CV. Váš talent u nás oceníme.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

Využívať nové technológie
Pracovať s AI a Machine Learning technológiami
Vytvárať moduly, nové aplikácie a predikcie pre našich klientov a ich podniky
Vytvárať algoritmy, ktoré by umožňovali zdieľanie relevantných odporúčaní pre našich klientov
Zbierať, organizovať, analyzovať a vizualizovať dáta
Podielať sa na tvorbe nového ERP systému v Cloude
Aplikovať Machine Learning metódy za účelom predpovedania zákazníckeho správania
Mať možnosť hľadať inovatívne a kreatívne riešenia problémov
Spolupracovať s AI a Machine Learning tímom
Dizajnovať a implementovať AI, Machine Learning a štatistické modely

neustále vzdelávanie
flexibilný pracovný čas
home office
chill-out zóna v práci
sick days
teambuildingy a firmné športové aktivity
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
MultiSport karta
bezproblémový parking

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Kritické a logické myslenie je potrebné pre interpretáciu dát
Byť analytický typ, ktorý sa rád zameriava na detaily
Skúsenosti s programovacím jazykom Python
Výhodou je ak rozumiete bežným Machine Learning algoritmom a štatistickým modelom
Mať znalosti a skúsenosti s AI

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov