Pridať inzerát

Sales manager novej integračnej platformy

Asseco Solutions, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacmzda môže byť dohodnutá aj vyššia a to v závislosti od kvalifikácie a skúseností + motivujúca variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa realizovať v unikátnom IT projekte posúvajúcom hranice integrácie firemných aplikácií na novú úroveň? Vytvárame jedinečnú cloudovú platformu prepojujúcu partnerské riešenia s našimi podnikovými informačnými systémami.
Hľadáme skúseného, spoľahlivého sales managera, ktorý pre našich budúcich zákazníkov vyberie správne riešenie, ktoré im uľahčí život.

Náplň práce:
• Priama zodpovednosť za predaj aplikácií v novobudovanej cloudovej aplikačnej platforme
• Obchodné aktivity viazané na súčasný zákaznícky kmeň Asseco Solutions
• Intenzívny cross-selling
• Zobchodovanie predajných leadov od konzultantov a obchodných manažérov ERP
• Spoluúčasť na zákazníckych webinároch a osveta

flexibilný pracovný čas
home office
neustále vzdelávanie
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
chill-out v práci
bezproblémový parking
príspevok na kultúru a šport
teambuildingy a firmné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti s priamym predajom konečným zákazníkom min. 3 roky
• Empatia, cit pre obchod, proaktivita, drive.
• Orientácia vo firemných procesoch a agendách
• Analytické schopnosti a umenie sa pýtať
• Schopnosť doťahovania rozpracovaných obchodných príležitostí
• Všeobecné znalosti a prehľad v oblasti IT a ERP výhodou

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Drahomíra Garajová
Tel.: +421915998424
E-mail: poslať životopis