Pridať inzerát

Programátor JAVA a C#

Asseco Solutions, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 500 EUR/mesiac1 800 - 2 500 EUR/mesiac Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programátor sa stane súčasťou tímu, ktorý pracuje na našom riešení informačného systému pre SME segment, Asseco APplus. Náplň práce je rozdelená do programovania nových požiadaviek pre klientov, podpora konzultantov, troubleshooting a refactoring historických programových úprav. Tvojimi kolegami budú skúsení konzultanti, programátori, projektový manager a manager tímu s know how. U nás sa nudiť nebudeš, zahráš si Play Station, kalčeto, šípky, oddýchneš si v chillout zóne a zároveň objavíš veľa podnetov pre ďalší rozvoj a smerovanie produktu.

70% analýza a programovanie zákazníckych úprav - customizácia v informačnom systéme Asseco APplus (MS SQL, .Net, ASP.NET WebForms, C#, Java), integračné riešenia s Asseco SPIN pomocou WebAPI REST services, nutná znalosť Javascript/TypeScript, HTML

20% samostatný návrh funkcionality

10% priebežné testovanie nových funkcionalít

Miesto výkonu práce je Bratislava/Poprad/Žilina/Banská Bystrica/Košice/v režíme Home-office

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #DogFriendly #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• znalosť Java, C#, Javascript, TypeScript, ASP.NET, MS SQL

• anglický jazyk - pasívne, orientácia v textoch a odbornej literatúre

• analytické schopnosti, samostatnosť v riešení úloh

• spoľahlivosť, zodpovedný prístup, flexibilita

• obľuba tímovej práce

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Drahomíra Garajová
Tel.: +421915998424
E-mail: poslať životopis