Pridať inzerát

Delphi a SQL programátor

Asseco Solutions, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava III, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 200 EUR/mesiacMzda /odmena môže byť dohodnutá aj vyššia a to v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Delphi a SQL Programátor sa stane súčasťou tímu , ktorý pracuje na našom riešení pre SME segment, Asseco Helios. Tvojimi kolegami budú skúsení konzultanti, programátori, projektový manager a manager tímu s know how. U nás sa nudiť nebudeš, zahráš si kalčeto, ale zároveň nájdeš veľa podnetov pre ďalší rozvoj a smerovanie produktu.

70% analýze a programovaní zákazníckych úprav - customizácia v informačnom systéme Asseco Helios (SQL, Delphi)

20% samostatný návrh funkcionality

10% priebežné testovanie nových funkcionalít

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes #MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• znalosť MS SQL - použitie SQL aj T-SQL
• schopnosť prípravy prostedia na úrovni základnej správy OS MS WINDOWS a MS SQL
• znalosť vývojového prostredia Delphi 10.3
• anglický jazyk - pasívne, orientácia v textoch a odbornej literatúre
• analytické schopnosti, samostatnosť v riešení úloh
• spoľahlivosť, zodpovedný prístup, flexibilita

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galvaniho 17/B
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Drahomíra Garajová
Tel.: +421915998424
E-mail: poslať životopis