Pridať inzerát

Účtovníčka/Účtovník

Asseco Solutions, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád/-a účtovníctvo a máš odvahu vhupnúť do sveta ERP riešení, si náš nový kolega/-yňa!
U nás môžeš uplatniť svoje schopnosti a vedomosti, a zároveň sa priučiť novým zručnostiam od skúsenejších kolegov. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu v medzinárodnej spoločnosti vyvíjajúcej softvér.

Tvojou náplňou bude:
• Komplexná agenda zúčtovania došlých faktúr vrátane zúčtovania v rámci skupiny
• Evidencia dokladov
• Riadenie toku schvaľovania dokladov
• Zabezpečenie správnych daňových dokladov, komunikácia s dodávateľmi
• Kontrola formálnej správnosti účtovných a daňových dokladov
• Znalosť daňovej problematiky
• Vystavovanie odberateľských faktúr za určený okruh produktov
• Evidencia a kontrola zmlúv ako aj všetkých súvisiacich dokladov
• Kontrolný prepočet fakturačných podkladov
• Komunikácia s obchodným oddelením a odberateľmi
• Vystavovanie zálohových faktúr a dobropisov
• Komunikácia a spolupráca s pracovníkmi z ďalších oddelení
• Ďalšie úlohy na ekonomickom oddelení podľa potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Zodpovednosť, presnosť a zmysel pre detail
• Flexibilita, ochota vzdelávať sa
• Min 2 roky praxe na podobnej pozícii, ideálne zo SW prostredia
• Orientačná znalosť obchodného legislatívneho rámca

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galvaniho 17/B
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov