Pridať inzerát

Programátor C# .NET

Asseco Solutions, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy: od 1100 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného programátora v prostredí .NET C#. AK rád programuješ, máš už nejakú prax a nebojíš sa výzvy, neváhaj a kontaktuj nás. Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem.
Miesto výkonu práce: Poprad

Čo budeš u nás robiť:

50%Programovať náš vlastný podnikový systém, ktorý zjednodušuje prácu u viac ako dvesto veľkých firiem

30% Pátrať a loviť chyby, ktoré sú niekedy schované v kóde a inokedy medzi klávesnicou a ...okolím...

20% Skúmať a vymýšľať, ako by to mohlo fungovať lepšie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy: od 1100 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu kariera.slovensko@assecosol.com s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
.NET - expert

• požadovaná znalosť objektového programovania
• skúsenosti s tvorbou Windows aplikácií v prostredí .NET C#
• výhodou je znalosť Oracle PL/SQL
• výhodou je tiež znalosť obehu firemných dokladov
• výhodou je skúsenosť s vývojom v Xamarin

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 26 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Asseco Solutions, a. s.
Galvaniho 17/B
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Recru
E-mail: poslať životopis