Pridať inzerát

Junior Java Developer

Asseco Central Europe, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacfinálna mzda bude dohodnutá na základe schopností a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vývoj backendových aplikací v jazyce Java s využitím agilních metodik vývoje
  • komunikace s analytiky a realizace požadavků

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy atd.)

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • Znalost Java
    • Zaškolíme, naučíme pracovat s: Spring, JPA, Hibernate, REST, SOAP, ElasticSearch, Docker, Kubernetes, Azure, Gitlab, CI/CD
    • Schopnost samostatné i týmové práce
    • Spolehlivost a aktivní přístup k práci

    Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov