Pridať inzerát

Junior Java developer - part time

Asseco Central Europe, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5 EUR/hod.od 5€/hod * finálna mzda bude predmetom pohovoru a závisí od skúseností kandidáta
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš development tím, ktorý sa zameriava na vývoj komplexného riešenia pre segment zdravotného poistenia  ( produkčný systém, portálové riešenie vrátane mobilnej appky).

Keďže nie sme typický korporát, nebudeš u nás pracovať na úlohách do šuflíka, ani strácať čas niekoľkomesačnými teoretickými školeniami. Participoval by si na reálnych projektoch, primárne na Back-End časti webových aplikácií.

Tvojou úlohou u nás by bolo:

  • spolupráca pri riešení požiadaviek reportovaných zo strany zákazníka
  • rozvoj existujúcich riešení + participácia na nových riešeniach
  • možnosť prispievať svojimi nápadmi pri návrhu riešenia a takto tieto a ďalšie riešenia technologicky inovovať
  • to všetko a omnoho viac v tíme skvelých kolegov

  • Home office
  • Možnosť ďalšej spolupráce na TPP
  • Interné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

  • znalosť Java a Sl - základy z VŠ
  • schopnosť samostatnej a tímovej práce
  • spoľahlivosť a aktivny prístup k práci

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov