Pridať inzerát

IT tester - Junior

Asseco Central Europe, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac1000 eur v hrubom / mesačne * finálna mzda bude stanovená po pohovore

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa naučiť niečo nové a láka ťa oblasť testingu? Máš technický backround a bavia ťa technológie? Ak áno, pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho tímu v segmente zdravotníctva! :) Ponúkame príležitosť začleniť sa medzi našich kolegov- testerov, kde Tvojou náplňou práce bude najmä:

  • testovanie webových služieb
  • dokumentovanie/reportovanie realizácie testov a chýb prostredníctvom nástroja IS JIRA
  • komunikácia s programátormi a analytikmi pri analýze zistenej chyby
  • príprava a aktualizácie používateľskej dokumentácie
  • podieľanie sa na zlepšovaní procesu testovania
  • práca s databázou
  • Tvorba testovacích prípadov a testovacích procedúr (frontend) vrátane prípravy dát
  • Tvorba zoznamu TC chronologicky v poradí
  • Tvorba testovacích prípadov a testovacích procedúr

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • analytické myslenie (skúsenosti v analytickej oblasti veľmi vítané)
  • kreativita, samostatnosť, chuť učiť sa
  • časový manažment
  • flexibilita

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov