Pridať inzerát

HR Business Partner

Asseco Central Europe, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacMin. mzda 1400 €/mesiac, konkrétna mzda bude dohodnutá na základe schopností a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj technológií ide nezadržateľne vpred a my v Assecu pracujeme na veľkých a dôležitých projektoch. Jednoducho meníme svet k lepšiemu :)

Chceš byť súčasťou oddelenia, ktoré spolupracuje s ľuďmi naprieč firmou a záleží mu na spokojnosti zamestnancov? Tvojou úlohou bude:

  • komplexné HR poradenstvo, podpora a kontinuálna spolupráca s manažérmi v pridelených divíziách
  • spolupráca na interných a externých výberových konaniach
  • aktívna participácia na adaptácii nových zamestnancov v rámci pridelených divízií
  • poradenstvo v oblasti odmeňovania a benefitov
  • identifikácia potrieb vzdelávania zamestnancov so zameraním na ich rozvoj
  • plánovanie a riadenie aktivít smerujúcich k vytváraniu a rozvoju zdravej firemnej kultúry
  • aktívna participácia na projektoch
  • HR reporting interným zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • máš min. 2 ročné skúsenosti na pozícii HR Business Partner/Personálny konzultant
  • skúsenosť z IT sféry veľkou výhodou
  • baví Ťa výber nových zamestnancov
  • ovládaš Zákonník práce
  • máš empatický prístup a vieš aktívne počúvať
  • dokážeš samostatne riešiť vzniknuté situácie a navrhovať riešenia
  • no a najmä musíš byť osobnosť, ktorá má rada ľudí, rada komunikuje a chce neustále zlepšovať HR služby pre interných zákazníkov

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Urdová
E-mail: poslať životopis