Pridať inzerát

Android Developer

Asseco Central Europe, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacod 1800 € brutto, finálna mzda bude určená na základe znalostí a seniority kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Andrioid developera, ktorý by sa venoval mobilným aplikáciám v oblasti bankovníctva. Implementoval by si Android aplikáciu Mobilný Token ako súčasť bezpečnostného servera Sezam a mobilné aplikácie pre banky na báze frameworku Asseco Omnichannel Platform.

Tvoja náplň práce by bola nasledovná:

  • Vývoj nových funkčností do aplikácie Asseco Mobile Token
  • Údržba aplikácie – bugfixing a prispôsobenie novým verziám Android
  • Podpora pre tímy využívajúce knižnicu Mobile Token Library v hybridných Cordova aplikáciách
  • Vývoj aplikácií pre iné divízie v rámci spoločnosti
  • Podpora zákazníkov pri publikovaní a prevádzke aplikácií

  • variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov
  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • jazykové kurzy
  • voľné vstupy na športoviská
  • partnerské zľavy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia a iné zaujímavé benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Hard skills

  • Android/Java
  • Skúsenosti s konzumovaním REST services
  • Skúsenosti s implementáciou push notifikácií
  • Vítané skúsenosti s implementáciou Cordova pluginov a aplikácií
  • Základný prehľad v oblasti použitia šifrovacích algoritmov a PKI
  • Výhodou znalosti Java - presah na backend
  • Výhodou znalosti Javascriptu - pri implementácii hybridnej aplikácie

 Soft skills

  • Schopnosť tvoriť, prezentovať návrh riešenia
  • Samostatnosť
  • Komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme
  • Angličtina na úrovni aspoň B1

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Urdová
E-mail: poslať životopis