Pridať inzerát

SK Lead IT Infrastructure

Asseco Central Europe, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacmin. 3000 €
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte ťah na bránku, nápady a energiu rozvíjať IT infrastructure biznis na Slovensku? Staňte sa súčasťou skúseného tímu odborníkov v Asseco CE! Hľadáme SK lead do biznis unity IT infrastructure. Ponúkame motivujúcu, zodpovednú a odbornú prácu.

Náplň práce:

  • Podieľať sa na príprave stratégie rozvoja obchodu na Slovensku v segmente IT infraštruktúry a jej následné napĺňanie
  • Identifikovať potenciálne obchodné príležitostí v segmente v IT infraštruktúry a bezpečnosti, rokovať so zákazníkmi a ponúkať im riešenia
  • Rozvíjať obchod na Slovensku  s cieľom plnenia obchodného plánu a strategických zámerov firmy
  • Zabezpečovať a pripravovať podmienky pre dodávku riešení
  • Strategicky rozvíjať a  riadiť vzťahy s klientami, predvídať ich potreby a hľadať optimálne riešenia pre ich biznis problémy
  • Aktívne kooperovať s tímom delivery, biznis konzultantami a projektovými manažérmi
  • Komunikovať a prezentovať obchodne dôležité činností delivery
  • Hľadať príležitosti na synergiu s ostatnými business unitami v rámci firmy
  • Neustále sledovať trh a navrhovať inovácie

- možnosti vzdelávania a osobného rastu,
- kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia),
- športové aktivity,
- práca v dynamickom tíme,
- doplnkové dôchodkové pripoistenie,
- HO, Sick- days

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Požadujeme

  • Energia a obchodný drive
  • Prax na pozícii v oblasti IT infraštruktúry minimálne 5 rokov (predaj infraštruktúrnych produktov, riešení a služieb)
  • Znalosť procesu distribúcie infraštruktúrnych projektov (dodávateľ, distribútor, partner, koncový zákazník)
  • Projektové myslenie
  • Plynulá angličtina
  • Schopnosť aktívne počúvať
  • Schopnosť spájať súvislosti a vidieť v nich príležitosti
  • Schopnosť prinášať vlastnú víziu, inovácie
  • Výborné komunikačné zručnosti

Ponúkame:

  • Zaujímavú a perspektívnu prácu
  • Výborný kolektív odborníkov
  • Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • Príležitosť na sebarealizáciu a odborný aj osobnostný rozvoj

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava