Pridať inzerát

Sales Manager na projektoch

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 2400 €/mesačne brutto, konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.
  • Termín nástupu: 01.01.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme MANAGERA, ktorý vytvára obchodnú stratégiu v segmente komerčných projektov a bude aktívne riadiť projektový tím, ktorý je zložený z Key Account Managera a realizátora. Zároveň je na pozícii aktuálne príležitosť nahirovať k sebe do tímu Key Account Managera.

Tento tím má na starosti okolo 40 projektov (celoročne), preto hľadáme niekoho, kto už pracoval na obdobnej pozícii a má priamo skúsenosť s projektami a jednaním s developerskými spoločnosťami.

Súčasťou zodpovedností bude zastrešenie:
- Kompletného riadenia projektov
- Vyhľadávanie obchodných príležitostí
- Aktívna účasť na meetingoch a negociácia s potencionálnymi klientami
- Riadenie projektov
- Manažovanie tímu (aktuálne 2 zamestnanci)

Od vhodného uchádzača očakávame, že:
- Bude mať minimálne 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii
- Bude schopný viesť komunikáciu a negociáciu s klientami na profesionálnej úrovni
- Má silné organizačné schopnosti a vie si zorganizovať prácu
- Rozpráva anglickým jazykom na úrovni min. B2 a je schopný aktívne komunikovať

Radi by sme Vás informovali, že telefonicky budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá. Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem pracovať v ASSA ABLOY.

- Zmluva na dobu neurčitú po skončení SD
- Finančné odmeny
- Služobné auto aj na súkromné účely
- 2 sick days
- Možnosť práce z domu & pružná pracovná doba
- Elektronické stravovacie karty v hodnote 4,30 €
- Cafeteria bonus v hodnote 200 €/ročne
- Fruit day 1x týždenne
- Multisport karta
- Zľava na firemné produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (slovenské bezpečnostné dvere SHERLOCK), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov