Pridať inzerát

Montážne servisný pracovník, Bratislava a okolie

ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predpoklady:

- Vodičský preukaz skupiny B

- Technické predpoklady elektro či zámočník

- Výhodou je zváračský preukaz alebo oprávnenie na VZV

- Veľkou výhodou je skúsenosť v odbore bránová technika a v odbore požiarne uzávery

Popis činnosti:

- Pravidelné prehliadky servisovaných zariadení, zabezpečenie ich správnej funkcie a plynulého chodu

- Havarijné výjazdy na poruchy či poškodené brány

- Technická podpora zákazníkov

Čo požadujeme:

- Samostatnosť, starostlivosť, precíznosť, manuálna zručnosť, logické myslenie, príjemné vystupovanie

Čo ponúkame:

- Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti v podobe malej pobočky s priateľským kolektívom

- Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú (v prípade potreby formou živnosti)

- Zodpovedajúce platové ohodnotenie

- Odborné zaškolenie

- Dlhodobá spolupráca

Hmotné zabezpečenie:

- Zaškolenie a podpora z kancelárie

- Stravné lístky za každý odpracovaný deň

- Možnosť úhrady rozvoja technických znalostí

- Telefón, tabliet a značkové nové náradie na výkon činnosti

- Firemné oblečenie vo vysokom štandarde ASSA ABLOY

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity