Pridať inzerát

Technický Dozor Investora

AspenStaff s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti Developingu komerčných a bytových priestorov hľadáme skúseného Technického Dozorcu Investora.

Vašou náplňou práce bude:
• Aktívne sledovanie postupov výstavby na všetkých úrovniach stavebného projektu,
• Nastavovanie systému sledovania kvality stavebných procesov a následné vykonávanie auditov nastaveného systému,
• Zbieranie a vyhodnocovanie dát spojených s kvalitou procesu výstavby bytových a komerčných priestorov,
• Pravidelné informovanie vrcholového manažmentu spoločnosti,
• Vedenie evidencie a štatistických analýz vykonaných kontrol,
• Neustále hľadanie nových a inovatívnych riešení v rámci zlepšenia interných procesov výstavby,
• Kontrola implementácie dodržiavania pravidiel ochrany životného prostredia,
• Kontrola povinnej dokumentácie projektov z legislatívneho hľadiska ako aj z hľadiska štandardov spoločnosti,
• Podieľanie sa na reklamačnom procese pri vzniknutých vadách na projektoch spoločnosti.

• Stravná karta,
• Pružný pracovný čas,
• Sick days,
• Rodinné dni voľna,
• Doplnkové dôchodkové sporenie,
• Kompenzácia príjmu počas dlhodobej PN,
• Ročný bonus v podobe 1,5 platu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti Developingu komerčných a bytových priestorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického zamerania, Odborné vzdelanie so zameraním na Stavebníctvo alebo Technologické postupy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

• Silné analyticko-technické myslenie,
• Reprezentatívne vystupovanie v mene spoločnosti,
• Proaktívnosť v hľadaní inovatívnych riešení,
• Dobré komunikačné zručnosti,
• Organizačné zručnosti pri nastavovaní vlastného pracovného plánu,
• Kompletná znalosť stavebného zákona,
• Plynulá znalosť anglického jazyka ako písomne tak aj hovorovo,
• Vodičský preukaz typu B.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AspenStaff, s.r.o.
Klariská 7
811 03 Bratislava-Staré Mesto