Pridať inzerát

Manažér pre oblasť kuchynských štúdií

ASKO - NÁBYTOK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac+ atraktívny bonusový systém
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• riadi a koordinuje činnosť nákupu a predaja kuchyní a spolupracuje s oddelením predaja kuchyní na predajniach v SR a ČR
• sleduje trendy, aktívne tvorí sortiment pre predajne a cenotvorbu
• tvorí podklady pre objednanie a prezentáciu tovaru na predajniach
• rokuje s dodávateľmi a navštevuje veľtrhy
• tvorí podklady pre reklamné akcie
• tvorí podklady pre propagačné materiály
• aktívne komunikuje s kolegami na centrále v ČR a v Nemecku

Ponúkame:
• stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
• dôkladné zaškolenie
• moderné pracovné prostredie
• služobný automobil, notebook, mobilný telefón
• veľmi dobré mzdové ohodnotenie vrátane motivačného provízneho systému
• možnosť sebarealizácie a podieľať sa na úspechu spoločnosti
• stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Pracovisko:
Miesto výkonu práce: Slovenská republika

Máte záujem u nás pracovať?
V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis pomocou tlačiva na odpoveď. Ak budete zaradení do výberového konania, budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
znalosť plánovania kuchyní v grafických programoch - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
• SŠ vzdelanie
• prax na vedúcej pozícii v obore plánovaných kuchyní
• perfektná znalosť plánovania kuchyní v grafických programoch, znalosť plánovania v programe KLS výhodou
• vyjednávacie schopnosti, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• orientáciu na hospodársky výsledok
• produktovú kreativitu
• samostatnosť a cieľavedomosť
• schopnosť rozvíjať sám seba
• vodičský preukaz skupiny "B" - aktívny vodič podmienkou
• časová flexibilita
• znalosť NJ slovom aj písmom, AJ výhodou

ASKO NÁBYTOK spol. s.r.o, je spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu s nábytkom ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Od roku 2011 je ASKO súčasťou nemeckej podnikateľskej skupiny PORTA.
S našimi 21 pobočkami patríme dnes k najlepším a najúspešnejším predajcom nábytku ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Naša firemná filozofia sa od začiatku opiera o spoľahlivosť, angažovanosť a čestnosť vo vzťahu ako k našim zákazníkom, tak aj k našim zamestnancom a dodávateľom. Tento koncept je základným kameňom nášho úspechu.
ASKO - to je priateľské poradenstvo, najlepší servis, obrovský výber, skutočné cenové výhody ale predovšetkým osobná blízkosť k zákazníkovi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cesta na Senec 2B
821 04 Bratislava