Pridať inzerát

Skladník

ASIMEX s.r.o.

  • Miesto práce: Ľudmily Podjavorinskej 10, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacNa základe Vašich skúseností, odbornosti a kvalifikácie, môže byť mzda dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: Od 1.4.2021 Termín začatia pracovného pomeru je možné prispôsobiť.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 1 zmenu , ranná: 7:00 - 15:30 h, (pracovná zmluva na dobu určitú)
- prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu s obsluhou PDA zariadenia
- umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených,
označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe
prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na
expedíciu
- vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej
techniky.
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest
- obsluhovanie manipulačnej techniky v sklade
- vykonávanie širokej škály manuálnych činností v sklade
- podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade
- zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- možnosť platených nadčasov 8€ / h
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

Využi príležitosť pracovať v dynamicky rastúcej spoločnosti, ktorá má rada nové nápady, zodpovedný a pozitívny prístup. Radi dávame príležitosť k sebarealizácii a kariérnemu rozvoju. U nás ťa čaká mladý priateľský kolektív a okrem profesionálneho pracovného nasadenia aj množstvo zábavy počas originálnych teambuildingov.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť ASIMEX bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - pokročilý
Microsoft Teams - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

skladové hospodárstvo
3

- proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- precíznosť
- zmysel pre detail a poriadok
- fyzická zdatnosť
- oprávnenie a prax na VZV
- skúsenosti s prácou so skenerom, skladovou
dokumentáciou a kontrolou materiálu

Spoločnosť ASIMEX s.r.o. zastupuje popredných výrobcov materiálov a náradia v oblasti výstavby inžinierskych sietí a potrubných systémov. Odberatelia spoločnosti sú: veľkoobchody (voda, plyn, kúrenie), stavebné spoločnosti, vodárenské spoločnosti, SPP - distribúcia, a.s.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Moravské Lieskové 1335
91642 Moravské Lieskové