Pridať inzerát

Obchodník s němčinou - Praha

Ascari s.r.o.

  • Místo práce: Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 5 000 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

o budou tvé výzvy:
Nejprve bude tvým úkolem zanalyzovat německý trh - konkurence, možnosti, potenciál
Poté akvizice nových klientů v Německu, proto je důležité abys perfektně ovládal/a němčinu.
Čím více klientů budeš mít, tím více se budeš věnovat péči o ně a rozvíjet vzájemné vztahy
Občasné cestování za klienty do Německa - párkrát v měsíci
Tvoje práce nekončí podepsáním smlouvy – Dále budeš vztahy s klienty rozvíjet (spokojený klient)
Aby vše fungovalo bude potřeba i pár administrativních kroků jako je příprava reportů a komunikace s vedením společnosti

Co ovládáš:
Němčina - C1
Již máš zkušenost s akvizicí
Máš všeobecný rozhled a upravený vzhled
Řidičský průkaz Sk.B
Nevadí ti občas cestovat do Německa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme:
FIX 120 000 Kč + PROVIZE
Možnost stát u vstupu na Německý trh
Otevírání nových businessových oblastí
Budeš tvořit zcela nové portfolio klientů - aktivně se budeš podílet na růstu firmy
Komunikace přímo s vedením společnosti, podílení se na strategických rozhodnutích obchodního a brandového charakteru
Firemní počítač a telefon
Firemní automobil i k soukromým účelům
Motivační benefit „Zaměstnanec týdne“ (finanční odměna 5 000 Kč)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme Ascari - Pomáháme našim klientům v ČR najít ty správné zaměstnance, a proto, že se nám již 14 let daří, rozhodli jsme se expandovat na německý trh ! Přestěhuj se do Prahy a pojď do toho s námi!

Hledáme do party někoho, kdo se nebojí výzev. :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců