Pridať inzerát

Vodári do Nemecka a Francúzska

AS-SPOL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 - 4 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodárenské práce od začatia výstavby projektu (bytové domy, hotely, nemocnice a pod.) až po ich odovzdanie do užívania stavby.
Práca je uzatvorená pracovnou zmluvou na dobu neurčitú, zamestnávateľ hradí odvody, sociálne a zdravotné, ďalej hradí cestu a ubytovanie.
Práca je dlhodobá.
Vynikajúce platové ohodnotenie už pri nástupe (SZČO - Nemecko - s vlastným náradím a autom až do 4500 EUR).
Prepravu zabezpečujeme služobnými vozidlami VW Caddy, Transporter, Škoda Yeti, Renault Trafic a i.,
Hradíme pohonné hmoty a náklady spojené s vozidlom a cestovaním.
Naši zamestnanci sú vybavení špičkovým náradím značky HILTI.
Na osobnom stretnutí sa dozviete všetky podrobnosti. Záujemci o prácu posielajte pracovný životopis na office@ascensioholding.com alebo nás kontaktujte telefonicky do 17.00 hod. na 0918 970 711.
Osobne nás môžete navštíviť v Košiciach a v Starej Ľubovni.

Zamestnávateľ hradí odvody- sociálne a zdravotné
nadštandardné ubytovanie v služobných bytoch a domoch
služobné auto a hradenie nákladov spojených s vozidlom a cestovaním
akumulátorové náradie zn. HILTI
pracovné oblečenie zn. En. Strauss
komerčné pripoistenie
nadštandardné platové ohodnotenie
možnosť finančného rastu
priateľský prístup

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko a Belgicko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, bazenári, maliari a tepetári, fasádnici, stolári, montážnici, pilčíci a klampiari. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a každý je aj komerčne poistený.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodár-inštalatér

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

spoľahlivosť, zručnosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AScensioholding
Tovarenská 7
06401 Stará Ľubovňa
www.ascensioholding.com