Pridať inzerát

Maklér / Maklérka

Arvin & Benet, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém (najlepší systém pre makačov, najhorší pre flákačov)
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohadovanie si stretnutí s potencionálnymi záujemcami o predaj či prenájom
- aktivity súvisiace so získavaním nových klientov
- päť hviezdičková zákaznícka starostlivosť a budovanie si vzťahov s klientmi
- vymýšľanie činností a taktík, ktoré zabezpečia predaj nehnuteľností
- dohadovanie obhliadok a obhliadky samotné
- príprava podkladov a procesovanie obchodných prípadov
- negociácia s potencionálnymi kupujúcimi
- naceňovanie nehnuteľností
- komunikácia s hypo špecialistami, právnikmi, znalcami, notármi, katastrom
- vzdelávanie, tréningy (predajné zručnosti, právo, nehnuteľnosti, realitná angličtina, negociácia, psychológia, vyjednávanie, námetie, atď.)

Čo ponúkame ?

- prácu, kde sa stále niečo deje a neupadá sa do rutiny. Stále nové prípady, nové situácie, noví ľudia, nové výzvy
- značku, na ktorú môžete byť hrdí
- naši obchodníci predávajú kvalitné služby, ktorým naozaj veria
- prácu, ktorá nemá finančný strop. Koľko času a úsilia sa vloží, toľko peňazí a úspechu sa vráti. Aby nedošlo k omylu - pokiaľ nie ste Ronaldo realít, začiatky nebudú ľahké a nepôjde to samé. Môžeme človeka posadiť do špičkového monopostu F1, ale ak on sám nemá schopnosti, nikdy veľkú cenu nevyhrá. Ale ak uvidíme potenciál, chuť makať na sebe a svojej reputácií nad rámec bežného, aj naša podpora bude nad rámec bežného.
- maximálnu podporu
- pracovnú atmosféru, kde pondelky nie sú zlé
- dlhodobú víziu
- prácu so zaujímavou a inšpiratívnou klientelou
- reprezentatívne a atraktívne pracovné prostredie
- prácu, kde človek po sebe vidí výsledky a spätnú väzbu od spokojných klientov
- seberealizácia a vzdelávanie

Ak máte pocit, že v tejto práci ste alebo budete dobrí a súčasne vás to bude baviť, zareagujte prosím svojim životopisom, motivačným listom a aktuálnou fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravý sedliacky rozum a úsudok
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti (alfa a omega v našom biznise)
- mali by ste máť rád ľudí a interakciu s nimi
- výrazná orientácia na riešenia a výsledok (kto nepredával nehnuteľnosti, ani netuší, koľko problémov a výziev dokáže dobre trénovaný maklér vyriešiť a ovplyvniť - ak má silný focus na výsledok)
- pozitívna a priateľská osobnosť
- odolnosť voči stresu
- zmysel pre detail a koncovku
- chápavosť (nadrilovať procesy a chápať súvislosti)
- empatia (vedieť nacítiť, čo zákazník potrebuje)
- proaktívnosť (samostane sa púšťať do akcií)
- sklon neustále niečo zlepšovať
- reprezentatívny profesionálny vzhľad a vystupovanie (razíme biznis štýl)
- lojalita (čo ponúkame aj vyžadujeme)

Realitná kancelária pôsobiaca v Bratislave a okolí.
Cieľ našej práce je budovať výnimočnú značku a neustále posúvať úroveň našich služieb vyššie. Sídlime v reprezentatívnych priestoroch a máme ambíciu byť najlepšia realitná kancelária v spokojnosti klientov.
Uvedomujeme si, že každá firma je len taká dobrá, akí sú jej ľudia, preto nám na nich veľmi záleží.
Sme na klienta zameraní detailisti, záleží nám na dobrých výsledkoch, ale ešte viac na tom, aby všetci do práce chodili s radosťou.
Naša práca nás baví, chceme ju robiť naplno a profesionálne. Sme nároční na seba aj na ostatných.
Hľadáme pozitívnych "succes hungry" ľudí, ktorí chcú rásť s nami, radi sa učia nové veci, majú radi peniaze, ale záleží im aj na atmosfére, v ktorej sa pracuje.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Arvin & Benet
Záhradnícka 30
821 08 Bratislava