Si komunikatívny? Máš príjemný hlas? Ak áno, hľadáme teba - konzultanta pre Vranov nad Toplou(Telefonický operátor 739€ mesačne )

artluk plus, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vranov nad Topľou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím starostlivosti pre našich najhodnotnejších zákazníkov.
Zákazníkov zoznamujeme s našimi novými službami a ukazujeme im cestu, ako môžu ušetriť peniaze a čas, ktorý môžu tráviť so svojimi blízkymi.

O ČOM PRÁCA KONZULTANTA JE:
Budete poskytovať profesionálny servis našim bonitným zákazníkom, riešiť ich požiadavky a ponúknuť lepšie možnosti a riešenia služieb, ktoré zákazníci u nás využívajú.
Máme profi tím ľudí, ktorí vás na to všetko pripravia. Náš tím koučov vám bude stále k dispozícii a vedia vás naviesť na správnu cestu, ak si s niečím neviete poradiť. A určite sa môžete obrátiť aj na Tímlídra alebo skúsených kolegov z tímu, ktorí vás nenechajú v štichu a ukážu vám svoje overené tipy-triky :)

Pracujeme v jednozmennej prevádzke od 8:00 - 16:30.

ČO VÁM PONÚKAME:
- prácu na TPP - mzda 739,- € / brutto + variabilná zložka
- stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením
- výšku svojej mzdy si viete sami ovplyvniť
- zamestnanecké súťaže o rôzne ceny
- možnosť osobného a kariérneho rozvoja - prepracovaný systém adaptácie,školení
a vzdelávania
- širokú ponuku benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

KOHO HĽADÁME:
Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním a s komunikačnými a argumentačnými zručnosťami.

My vás vieme naučiť:

Ako zvládať stresové situácie
Prácu v rozličných systémoch
Pracovať v tíme

Naša spoločnosť je partnerom telekomunikačného operátora Telekom. Našou úlohou je zabezpečenie profesionálneho zákazníckeho servisu. Práve osobný a adresný prístup nášho predajného kanálu naplní individuálne telekomunikačné potreby každého nášho zákazníka. Aktívny marketing, cielená reklama a efektívny predaj je zárukou úspešnej a trvalej práce!

Adresa spoločnosti

Volgogradska 13
08001 Prešov