Pridať inzerát

Náborár/Office manager

ARTISA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacminimálna garantovaná fixná mzda + 100€ osobné ohodnotenie + 5€ za každého nového prideleného na projekte pracovníka + 7€ za zamestnanca z celkového počtu pridelených pracovníkov na jednotlivom projekte + 1€ za zamestnanca z celkového počtu pridelených pracovníkov vo firme. Mesačný zárobok bude teda závisieť od výkonu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie vhodných kandidátov v databázach a sociálnych sieťach
- selekcia životopisov, predvýber a komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
- vedenie pohovorov s kandidátmi
- ukončenie pracovného pomeru zamestnanca
- spracovanie a kontrola dochádzky
- príprava podkladov k mzdám
- iné operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

- možnosť práce na zaujímavých projektoch
- kariérny rast
- atraktívny bonusový systém
- firemný mobil a notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- orientácia na výsledok
- samostatnosť
- flexibilita
- aktívna znalosť Word, Excel, Power Point, Internet
- aktívna znalosť Ruštiny slovom i písmom

Spoločnosť ARTISA s.r.o., IČO: 52 776 531 so sídlom Kopčianska 8/A, 851 01 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou, ktorá vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Našimi najsilnejšími stranami sú kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich odborníkov. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázok zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov.