Pridať inzerát

Zváračský technológ

ARTISA services s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 350 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Artisa otvára v Bratislave zváračskú školu .
Máme voľné miesto Zváračského technológa, ktorý zaškolí našich študentov.

Zodpovednosti:
1. Učiť študentov, ako zvárať kovové konštrukcie a čítať plány.
2. Zodpovedný a trpezlivý prístup k pracovným povinnostiam.

Požiadavky:
1. Prax zvárač metódou 135/136 ( 3-5 rokov).
Skúsenosti s metódou 141/111 budú ďalšou výhodou.
2. Vyžaduje sa prax vo výučbe zvárania a čítania plánov (aspoň 1 rok).
3. dotrimannya technologický procesy zvaryuvannya .
4. stredné odborné vzdelanie, osvedčenia zvárač;
5. bez shkidlivy zvičok
6. Plynulosť v ruštine/ukrajinčine. Jazyk

1. Pracovný režim 5/2, od 8.00-17.00 (možné platené nadčasy)
2. oficiálna registrácia
3. Sociálnej Balíček
4. Zdravotné poistenie
5. Pohodlné pracovné podmienky
6. Možnosť kariérneho a finančného rastu
7. Zp 1350-1500 v hrubom

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ruský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Zváranie - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia