Pridať inzerát

Junior ICT Administrator (part-time)

ARTIN Solutions, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.* uvedená mzda je minimálna hranica nástupnej mzdy. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme softvérová spoločnosť s globálnym pôsobením vo viac ako 15tich krajinách. Ide najmä o vývoj riešení v oblasti telekomunikácii, bankovníctva, poisťovníctva, IDM, neziskového sektoru a priemyslu.

Aby u nás všetko spoľahlivo fungovalo a kolegovia mohli nerušene pracovať hľadáme posilu do nášho tímu infraštruktúry.

Čo bude tvojou úlohou ?
* pomáhať kolegom pri technických problémoch s PC alebo pripojením do siete
* vedieť identifikovať problém a navrhnúť aj vhodné riešenia
* pomáhať pri zlepšovaní správy a zabezpečovania koncových staníc zamestnancov
* skúšať nové veci a pracovať pre teba s neznámymi technológiami

Čo ti môžeme ponúknuť?
* firemné jazykové kurzy
* flexibilný pracovný čas - prispôsobíme sa tvojmu rozvrhu a štúdiu
* príspevok na stravné aj pre študentov
* benefity ako príspevok na stravu, občerstvenie na pracovisku, skvelá káva sú u nás samozrejmosťou
* možnosť využiť príjemne prostredie v Bratislave alebo prácu z domu
* k tomu všetkému výborný kolektív a teambuildingové akcie od herného turnaja, quizové súťaže až po opekačky či dobré chladené pivko.

Výberový proces prebieha online s HR a našim DevOps Engineerom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Active Directory - Mierne pokročilý
Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Ako si ťa predstavujeme?
* získal si už prehľad v informačných technológiách
* máš prax s OS Windows servermi a Windows AD doménou
* máš základnú znalosť sietí - IP Adresa, MAC adresa, switch, Router, Firewall
* orientuješ sa tiež v oblasti VPN a vieš na čo slúži
* chceš sa neustále zlepšovať a rád vidíš za sebou výsledky
* popri štúdiu si vieš vyčleniť 20 hodín týždenne na prácu (prihliadame na skúškové obdobie)
* výhodou je ak si už pracoval s Confluence, máš prehľad v HW / SW trendoch

Ak si sa v predchádzajúcom texte našiel/našla, radi ťa spoznáme.

ARTIN Solutions je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 13 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 17 krajinách po celom svete.

Sústredíme sa na vývoj softvéru na mieru, OSS/BSS riešenia pre telekomunikácie, Identity Access Management (IAM), Customer Communications Management (CCM) a informačnú bezpečnosť .
Dlhoročné skúsenosti z týchto oblastí sa nám darí úspešne uplatňovať v rôznych segmentoch trhu ako sú telekomunikácie, poisťovníctvo, bankovníctvo a neziskový sektor.

Je nás už viac ako 100. Pridaj sa k nám do tímu IT testerov, vývojárov, analytikov, projektových manažérov alebo back-office.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov