Pridať inzerát

IT Projektový manažér pre vývoj softvérových riešení

ARTIN Solutions, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiacFinálna výška mzdy je závislá od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody.
  • Termín nástupu: ihneď, resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O čo ide?
Projekt je pre dlhodobého stabilného klienta, medzinárodnú poisťovňu, pre ktorú vyvíjame riešenie na mieru. Využívajú ho najmä poisťovací agenti na založenie novej poistky, evidenciu zmlúv, informácií o klientovi. Riešenie dopĺňame o nové funkcionality a prispôsobujeme jednotlivo pre viacero krajín v EMEA regióne.

Vývoj prebieha agilne na platforme KUBERNETES. Čakajú nás nové výzvy a nové green-fieldové časti riešenia.

Máš možnosť pracovať z kancelárie v Bratislave alebo z domu. Kolegov máme po celom Slovensku. Stretávajú sa osobne, aby podporili dynamiku tímu, prípadne brainstormovali o novinkách na projekte. Nie je to však podmienkou, môžeš pracovať na 80% z domu.

Čo bude tvojou úlohou ?
- zodpovednosť za dodávku projektov - riadenie a koordinácia projektových dodávok od analýzy a návrhu cez implementáciu, testovanie až po nasadenie do prevádzky a následný support
- komunikácia s klientom v rôznych geografických lokalitách - posudzovanie a schvaľovanie projektovej dokumentácie
- prípravou odhadov prácnosti komplexných zadaní a spracovanie ponúk pre zákazníka
- identifikácia a sledovanie problémov a rizík projektu
- úzka spolupráca s realizačným tímom (programový manažér, analytici, vývojári a testeri)
- stanovenie priorít jednotlivých projektových úloh

Čo ti môžeme ponúknuť?
- firemné jazykové kurzy, technické školenia a soft-skills školenia
- neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
- príspevok na mobilný telefón
- sick days
- benefity ako príspevok na stravu, občerstvenie na pracovisku, skvelá káva sú u nás samozrejmosťou
- veľká časová flexibilita (pre ranné vtáča či nočnú sovu)
- možnosť využiť príjemne prostredie v Bratislave alebo prácu z domu - je to na tebe
- k tomu všetkému výborný kolektív a konečne aj teambuildingové akcie od herného turnaja, quizové súťaže až po opekačky či dobré chladené pivko.

Výberový proces prebieha online s HR, Projektovým Manažérom, prípadne ďalším kolegom z tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Jira - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii IT Projektového manažéra min. 3 rokov
- technický background a prehľad o procese agilného softvérového vývoja
- schopnosť denne komunikovať s klientom v angličtine (úroveň: B2/C1)
- skúsenosti s prípravou odhadov prácnosti na komplexných zadaniach
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v slovenskom aj anglickom jazyku
- znalosť nástrojov pre správu požiadaviek a tímovú spoluprácu (JIRA, Confluence)

Výhodou je ak máš:
- certifikácia v oblasti projektového manažmentu
- prehľad o aktuálnych technologických trendoch
- skúsenosti z projektov vývoja webových aplikácii

ARTIN Solutions je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 13 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 17 krajinách po celom svete.

Sústredíme sa na vývoj softvéru na mieru, OSS/BSS riešenia pre telekomunikácie, Identity Access Management (IAM), Customer Communications Management (CCM) a informačnú bezpečnosť .
Dlhoročné skúsenosti z týchto oblastí sa nám darí úspešne uplatňovať v rôznych segmentoch trhu ako sú telekomunikácie, poisťovníctvo, bankovníctvo a neziskový sektor.

Je nás už viac ako 100. Pridaj sa k nám do tímu IT testerov, vývojárov, analytikov, projektových manažérov alebo back-office.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov