Pridať inzerát

Java/Kotlin Developer (remote alebo Bratislava)

ARTIN Solutions, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac* uvedená mzda je minimálna hranica nástupnej mzdy. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O čo ide?

Projekt je pre dlhodobého stabilného klienta, medzinárodnú poisťovňu, pre ktorú vyvíjame riešenie na mieru. Využívajú ho najmä poisťovací agenti na založenie novej poistky, evidenciu zmlúv, informácií o klientovi. Riešenie prispôsobujeme jednotlivo pre viacero krajín v rámci EMEA.

Máme radi čistý kód, nové technológie. Vývoj prebieha agilne na platforme Kubernates. Čakajú nás nové výzvy a nové greenfildové časti riešenia.

Máš možnosť pracovať z domu. Kolegov máme po celom Slovensku. Stretávajú sa v kancelárii v Bratislave, aby podporili dynamiku tímu, prípadne brainstormovali o novinkách na projekte. Nie je to však podmienkou, môžeš pracovať plne z domu.

Čo bude tvojou úlohou ?
* vývoj nových funkcionalít webovej aplikácie
* participácia na code review
* spolupráca s testermi, analytikmi a projektovým manažérom
* komunikácia so zákazníkom v rámci EMEA

Čo ti môžeme ponúknuť?
* firemné jazykové kurzy, technické školenia a soft-skills školenia
* neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
* príspevok na mobilný telefón
* sick days
* benefity ako príspevok na stravu, občerstvenie na pracovisku, skvelá káva sú u nás samozrejmosťou
* veľká časová flexibilita (pre ranné vtáča či nočnú sovu)
* možnosť využiť príjemne prostredie v Bratislave alebo prácu z domu - je to na tebe
* k tomu všetkému výborný kolektív a konečne aj teambuildingové akcie od herného turnaja, quizové súťaže až po opekačky či dobré chladené pivko.

Výberový proces prebieha online s HR, projektovým manažérom a architektom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

developer

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si ťa predstavujeme?
* máš už skúsenosti s Javou prípadne Kotlinom aspoň 1 rok
* už poznáš technológie ako Hibernate, Spring, Spring Boot
* stretol si sa s MySQL, MSSQL
* výhodou je určite tvoja znalosť Angularu
* chceš sa neustále zlepšovať a rád vidíš za sebou výsledky
* máš výhodu, pokiaľ si senior a chceš ďalej odovzdávať svoje skúsenosti

Ak si sa v predchádzajúcom texte našiel, radi ťa spoznáme.

ARTIN je spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov poskytuje profesionálne služby v oblastiach softvérového vývoja a integrácie, testovania aplikácii, podpory a konzultácii v IT oblasti.

Dlhoročné skúsenosti z týchto oblastí sa nám darí úspešne uplatňovať v rôznych segmentoch trhu ako telekomunikácie, poisťovníctvo a neziskový sektor. Podporujeme aj projekty v oblasti výskumu a vývoja, hlavným zástupcom je brnenský projekt Roboauto. Okrem Slovenska pôsobíme v Česku, v Rakúsku, v ďalších krajinách Európy a v juhovýchodnej Ázii.

V Bratislave je nás už takmer 100 a v celom ARTINe (spolu s Brnom a Prahou) pracuje viac ako 350 našich programátorov, testerov, analytikov a projektových manažérov.

Naším cieľom je koncentrovať skúsenosti a vedomosti tak, aby sme boli schopní vyvíjať produkty a dodávať služby pre našich klientov kvalitnejšie, rýchlejšie, spoľahlivejšie a lacnejšie než ostatní. A to sa nám aj darí. Naši klienti sú spokojní, projekty sú dokončené v stanovenom čase a v rámci stanoveného rozpočtu.

Snažíme sa fungovať v súlade s našimi hodnotami, ktoré sú: Dôvera - Otvorenosť - Odvaha - Rozvoj a Spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARTIN Solutions, s. r. o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava