Pridať inzerát

Obchodný manažér

Arthur Hunt s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 300 EUR/mesiac+ bonus + auto. Výsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna akvizícia nových obchodných príležitostí v rámci aj mimo územia Slovenskej republiky, ako aj aktívna akvizícia nových distribučných partnerov / sietí
• Definovanie ročných cieľov predaja a ich špecifikácia z hľadiska objemu a obratu
• Zodpovednosť za dosiahnutie ročných cieľov predaja úspešným riadením svojho tímu a vlastnou prácou
• Nastavovanie čiastkových cieľov pre Obchodný tím; koučovanie, sledovanie a vyhodnocovanie týchto cieľov a výkonov Obchodného tímu
• Prijímanie rozhodnutí o zmenách cien, vedenie rokovaní o dodacích, platobných a objemových podmienkach
• Presadzovanie politiky kvalitných a dlhodobých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• Vytváranie reportov, prognóz a analýz

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Naším klientom je významná potravinárska spoločnosť pôsobiaca v Nitrianskom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Úspešné predchádzajúce skúsenosti na pozícii Obchodného riaditeľa / Obchodného manažéra v optimálne nadnárodnej spoločnosti vo FMCG sektore (predaj potravín)
• Preukázateľné vzťahy so strategickými nákupcami v obchodných sieťach, ideálne na nadnárodnej úrovni
• Skúsenosť s riadením tímu Obchodníkov
• Skúsenosti s reportingom, prípravou prognóz a analýz
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka; znalosť maďarčiny a/alebo nemčiny je výhodou
• Dobrá užívateľská znalosť PC (MS Office)
• Silné prezentačné a komunikačné zručnosti
• Dynamická osobnosť
• Orientácia na výsledok a jasný „ťah na bránku“
• Schopnosť robiť potrebné zmeny a „nepopulárne“ rozhodnutia

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Bittalová, MBA
Tel.: +421252632761
E-mail: poslať životopis