Pridať inzerát

Obchodný riaditeľ / Export

Arthur Hunt s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiac+ bonusy + auto. Výsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navrhovanie a implementácia strategických obchodných plánov s cieľom získať nových zákazníkov
• Aktívna akvizícia nových obchodných príležitostí
• Reštrukturalizácia Obchodného oddelenia
• Rozbeh nových obchodných projektov
• Zodpovednosť za stanovenie ročných cieľov predaja a jeho špecifikáciu z hľadiska objemu, obratu a rozpočtu
• Zodpovednosť za dosiahnutie cieľov, sledovanie a vyhodnocovanie plnenia cieľov
• Vedenie rokovaní o dodacích, platobných a objemových podmienkach
• Presadzovanie politiky kvalitných a dlhodobých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• Príprava reportov, prognóz a analýz pre Generálneho riaditeľa a akcionárov spoločnosti

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je výrobno-obchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie
• Aktívna skúsenosť s predajom technického produktu
• Úspešné relevantné predchádzajúce skúsenosti na pozícii Obchodného riaditeľa
• Skúsenosti s akvizíciou nových zákazníkov a vedením obchodných rokovaní v medzinárodnom prostredí
• Aktívna skúsenosť s medzinárodným obchodom
• Dobrý prehľad o trhu a zákazníkoch
• Skúsenosti s nastavovaním a realizáciou stratégie predaja
• Aktívna znalosť anglického jazyka a ďalších jazykov výhodou
• Vodičský preukaz sk. B
• Veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• Silné vyjednávacie schopnosti
• Flexibilita
• Lojalita
• Samostatnosť
• Proaktívny prístup
• Schopnosť motivovať tím
• Dynamická osobnosť s orientáciou na výsledok a jasným „ťahom na bránku“
• Schopnosť robiť potrebné zmeny a aj „nepopulárne“ rozhodnutia

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodna 24
81106 Bratislava