Koordinátor účtovného procesu pre oblasť pohľadávok/Accounting team leader for AR

ARRIVA Slovakia a.s.

  • Miesto práce: Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacročný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe plnenia stanovených cieľov.
  • Termín nástupu: dohoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinovať účtovania v procese pohľadávok a odberateľských položiek naprieč spoločnosťami ARRIVA na Slovensku pomocou podriadených zamestnancov a pripravovať podklady na účtovanie,
- optimalizovať efektívnosť zvereného procesu,
- dohliadať na správnosť a efektívnosť upomienkového behu,
- koordinovať proces Credit managementu,
- tvorba reportov,
- tvorba a kontrola pracovných postupov,
- riadiť proces clearingu pohľadávok a nepriradených úhrad,
- tvorba, sledovanie a rozpúšťanie opravných položiek k pohľadávkam,
- dohliadať a podporovať fakturáciu v SD module,
- dodržiavať stanovené termíny, najmä pri mesačných uzávierkach,
- vedenie tímu,
- spolupráca naprieč oddeleniami pri optimalizácii iných procesov s dosahom na AR,
- podpora pri internom a finančnom audite, kalkulácii daní a pod.

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- participácia na medzinárodných projektoch,
- zľavnené cestovné spoločnosťou ARRIVA,
- 7,5 hodinový pracovný čas,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách a ďalšie firemné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy,
- možnosť čiastočne pracovať z domu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesijný životopis na adresu [email protected] a do predmetu uveďte názov pozície. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Spoločnosti ARRIVA spracúvajú osobné údaje na účely a v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ovládanie SAP podmienkou,
- koncepčné a systematické myslenie,
- schopnosť a energia dotiahnuť veci do konca,
- zmysel pre detail,
- koordinácia procesov/procesné myslenie

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Bratislavskom, Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 spoločnosť zabezpečuje aj službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 500 zamestnancov a prevádzkuje 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, jedna servisná a jedna centrálna spoločnosť.

ARRIVA je jedným z popredných poskytovateľov osobnej dopravy v Európe, zamestnáva vyše 46 000 ľudí a ročne prepravuje 2,1 miliardy cestujúcich v 14 európskych krajinách. Je súčasťou Deutsche Bahn (DB), jednej z vedúcich spoločností v oblasti osobnej a logistickej dopravy na svete a je zodpovedná za regionálne služby v oblasti osobnej dopravy DB mimo Nemecka. Prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov