Pridať inzerát

Finančný účtovník (AP)

ARRIVA Slovakia a.s.

  • Miesto práce: Nové Zámky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacRočný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do účtovného centra hľadáme skúsených špecialistov, ale aj začínajúcich účtovníkov. Si to ty? Nenechaj si utiecť príležitosť pracovať pre skupinu ARRIVA. Aktuálne hľadáme účtovníka pre oddelenie záväzkov (AP).

Náplň práce:
- Zabezpečovať účtovanie na pridelených účtoch v oblasti záväzkov (AP) pre vybrané spoločnosti skupiny ARRIVA na Slovensku.
- Sledovať aktuálne zostatky pridelených účtov, vývoj jednotlivých položiek popr. ich vekovú štruktúru.
- Koordinovať párovanie a odsúhlasovanie zostatkov pridelených účtov s inými oddeleniami.
- Spolupracovať na projektoch v danej oblasti.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
- Zľavnené cestovné spoločnosťou ARRIVA.
- 7,5 hodinový pracovný čas, čiastočne možnosť práce na home office.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách a ďalšie firemné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected] Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SAP výhodou
- Anglický jazyk výhodou
- Samostatnosť
- Precíznosť
- Analytické myslenie

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Bratislavskom, Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 spoločnosť zabezpečuje aj službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 500 zamestnancov a prevádzkuje 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, jedna servisná a jedna centrálna spoločnosť.

ARRIVA je jedným z popredných poskytovateľov osobnej dopravy v Európe, zamestnáva vyše 46 000 ľudí a ročne prepravuje 2,1 miliardy cestujúcich v 14 európskych krajinách. Je súčasťou Deutsche Bahn (DB), jednej z vedúcich spoločností v oblasti osobnej a logistickej dopravy na svete a je zodpovedná za regionálne služby v oblasti osobnej dopravy DB mimo Nemecka. Prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov