Analytik rozvoja biznisu - miesto výkonu práce Komárno alebo Nové Zámky

ARRIVA Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacRočný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analyzovať, modelovať a hodnotiť hlavné prevádzkové a finančné KPI pripravovaných rozvojových programov spoločností v skupine ARRIVA v rôznych druhoch dopravy.
- Vykonávať investičný, prevádzkový a finančný kontroling, navrhovať opatrenia na odstránenie nedostatkov.
- Reportovať pravidelne o vývoji, plnení a zmenách investičného plánu.
- Spolupodieľať sa na tvorení strategického a finančného plánu, pripravovať prognózy a odhady, finančné analýzy, kalkulácie.
- Priebežne sledovať, analyzovať trh verejnej a komerčnej dopravy, prieskum trhu.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
- Možnosť práce na HO.
- Zľavnené cestovné.
- 7,5 hodinový pracovný čas.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách a ďalšie firemné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu praca@arriva.sk. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Požadujeme:
- Minimálne 4 roky praxe na kontrolingovom alebo strategickom oddelení.
- Skúsenosti s modelovaním a strategickými analýzami, silné analytické schopnosti.
- Znalosť účtovníctva a obchodnej dokumentácie.

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Bratislavskom, Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 spoločnosť zabezpečuje aj službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, jedna servisná a jedna centrálna spoločnosť.

ARRIVA je jedným z popredných poskytovateľov osobnej dopravy v Európe, zamestnáva vyše 46 000 ľudí a ročne prepravuje 2,1 miliardy cestujúcich v 14 európskych krajinách. Je súčasťou Deutsche Bahn (DB), jednej z vedúcich spoločností v oblasti osobnej a logistickej dopravy na svete a je zodpovedná za regionálne služby v oblasti osobnej dopravy DB mimo Nemecka. Prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421915308308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov