Pridať inzerát

Pracovník v doprave

ARRIVA NITRA a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,43 EUR/hod.základná hodinová mzda + 25% prémie, príplatky, odmeny, (priemerná hodinová mzda: 5,54 €)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje aktualizáciu informačnej služby (výlep cestovných poriadkov) na autobusových staniciach (ďalej len AS) a na zastávkach v regióne Nitra, Topoľčany a Zlaté Moravce v správe spoločnosti
• vykonáva periodickú kontrolu pridelených zastávok a operatívne zabezpečuje obnovu, údržbu a čistenie zastávkových označníkov a informačných vitrín, o vykonávanej činnosti vedie evidenciu
• samostatne vykonáva materiálnu prípravu pred aktualizáciou – tlač, triedenie, orezanie, fóliovanie inštalovaných materiálov
• príležitostne zabezpečuje kontrolu a aktualizáciu informačných materiálov vo vozidlách spoločnosti
• podieľa sa na udržiavaní čistoty v areáli AS, počas zimného obdobia vypomáha pri udržiavaní a posype komunikácii a chodníkov v areáli AS

- zľavnené cestovné,
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie (3.pilier),
- zamestnanecké benefity.

V prípade záujmu o ponuku, zašlite svoj profesný životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu: praca.arrivanitra@arriva.sk. Taktiež je potrebné zaslať i súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679. Spoločnosť ARRIVA NITRA, a.s., spracúva osobné údaje na účely a v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- zručnosť,
- práca v teréne,
- fyzická zdatnosť,
- aktívny vodič.

ARRIVA na Slovensku a vo svete
Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2016 spoločnosť zabezpečuje prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov. Tvorí ju päť dopravných spoločností, jedna servisná a jedna centrálna spoločnosť.

ARRIVA pôsobí na európskom trhu v 14 krajinách, kde prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna ARRIVA.
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka.
3. Robíme správne veci.
4. Myslíme za hranice bežného.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrova 72
949 44 Nitra