Vodič/ka autobusu v Bratislavskom kraji + 3000 EUR náborový príspevok do 28.2.2022!

ARRIVA Mobility Solutions, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6,1 EUR/hod.6,1 - 7,37 EUR/hod. Priemerná mesačná mzda vodičov vrátane pohyblivej zložky, príplatkov a prípadných nadčasov je po zaučení minimálne 1500 EUR (brutto). Nad rámec mzdy Vám poskytneme cestovné náhrady. 6,10 EUR je základná hodinová mzda, spolu s pohyblivou zložkou mzdy je možné dosiahnuť 7,37 EUR za hodinu (brutto).
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich v pravidelnej prímestskej autobusovej doprave
- predaj cestovných lístkov

- GARANTUJEME - NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK 3 000 EUR v prvej výplate, ak sa zaviažete pracovať pre nás ako vodič autobusu na 3 roky, pracovnú zmluvu podpíšete do 31.1.2022 a začnete voziť cestujúcich najneskôr od 1.2.2022 + ďalších 600 EUR ak získate a prinesiete aj kolegu. Príspevky sú hrubý príjem vyplácaný v mzde.
Viac info: https://arriva.sk/bratislava/vodic-vodicka-autobusu/

Ďalšie výhody:
- 5 % navýšenie platu každoročne a to už od roku 2022,
- ubytovanie ZADARMO,
- ošatenie,
- nové autobusy,
- trvalý pracovný pomer v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- zľavnené cestovné pre zamestnanca a rodinných príslušníkov spoločnosťou ARRIVA,
- ďalšie zamestnanecké benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis na adresu praca@arriva.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0915 188 881, radi Vám pomôžeme s vyplnením vašich kontaktných údajov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

D

Prax na pozícii/v oblasti

vodič autobusu výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platná Kvalifikačná karta vodiča sk. D,
- výborné vodičské schopnosti,
- cit pre bezpečnú jazdu,
- dobrý zdravotný stav,
- rýchle a pohotové reakcie,
- komunikatívnosť a ústretovosť voči cestujúcim,
- dochvíľnosť - dodržiavať cestovný poriadok,
- základná technická zdatnosť

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Bratislavskom, Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 spoločnosť zabezpečuje aj službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, jedna servisná a jedna centrálna spoločnosť.

ARRIVA pôsobí na európskom trhu v 14 krajinách, kde prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna ARRIVA.
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka.
3. Robíme správne veci.
4. Myslíme za hranice bežného.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
ARRIVA Mobility Solutions s.r.o. Bratislava
Tel.: +421 915 188 881

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov