Pridať inzerát

Cukrár/ka, Pekár/ka

Arriba, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bartókova 8, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 950 EUR/mesiacpríplatok sobota, stravné-hotovosť na účet, prémia 5Eur/deň (cca. 100Eur mesiac) za odpracované dni, odmena pri narodeninách a meninách, ročná odmena 300Eur.
  • Termín nástupu: ihned, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pečenie korpusov v konvektomate s nastevenými programami, pečenie koláčov, zarábanie ciest, umývanie riadu, spájanie tort/krájanie tort/balenie tort. Dodržiavanie hygienických predpisov. Práca je od 6-8hod. ráno, na kilá-výkon, keď máte hotové idete domov. Približný čas v práci priemerne -od 6-8hod., okrem decembra-nadčasy-vo forme náhradného voľna (leto,január).

Ak ste šikovná pri základnej mzde viete spravit robotu za 6hodín.

Informácie o výberovom konaní

výrobňa- Bartókova 8, vedľa Bartókovej 6-Bratislava 1,
www.cukrarenarriba.sk
Robíme aj počas Lockdownu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, hygienické minimum,zdravotný preukaz

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou, robí sa sa na kilogrami-výkon, keď ste hotová idete domov

Počet rokov praxe

1

Plniť zadanú prácu na 100%, dodržiavanie receptov, postupov, načasovanie. Komunikácia s kolegyňami. Samostatnosť, akčnosť , prispôsobivosť,práca v tíme a samostatne. Vedieť pracovať so surovinami. Dodržiavanie hygieny.

Cukráreň Arriba je cukrárska výrobňa s predajňou, pečieme od roku 2011 nové druhy tort, koláčov, zákuskov.Neustále vymýšlame nové chute, nové recepty. Používame výlučne kvalitné suroviny, džemy, čokolády, pravú vanilku, mandľový marcipán atď. Vyrábame torty na želanie, svadobné torty, detské torty. Máme dve predajne v Bratislave. www.cukrarenarriba.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mozartova 23
81102 Bratislava