Práca pre elektrikárov v Rakúsku ! Mzda netto od 2500€ - 3800€ , ubytovanie a cesta hradené , riadne Zaplatené odvody ! Žiadna živnosť !

Arnold Berki

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA PRE ELEKTRIKÁROV V RAKÚSKU.

Hľadáme šikovných elektrikárov na domové a bytové elektroinštalácie -Rakúsko/ Tirolsko 500 km od Bratislavy.

Požiadavky:
- Stredoškolské vzdelanie v odbore Elektrotechnik
- Prax min. 3 roky v odbore. ( Ponuka neplatí pre začiatočníkov )
- Platná vyhláška 718 § 21,22,23
- Samostatnosť, flexibilitu.
- Podmienkou je nemecký jazyk, alebo minimálne jeden z dvojice musí ovládať
nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni - ( ak majú záujem o prácu dvaja
kolegovia ).
- Ručné náradie.

Ponúkame:
- Zamestnanie na trvalý pracovný pomer.
- Slovenská pracovná zmluva a Rakúske platobné podmienky.
- Plat od 2500€/mesiac, za základných 160 odpracovaných hodín.
- Možnosť nadčasov.
- Diéty 26.40€/deň.
- 13. a 14. plat.
- Platená dovolenka 25 dní do roka.
- Odmeny podľa znalostí.
- Platené sviatky.
- Cestovné hradené.
- Ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške.
- Turnusy 10 dní sa pracuje 4 dni doma.
- Dlhodobé zákazy - momentálne do decembra 2023.

V prípade záujmu, prosíme zaslať Vaše CV a platnú vyhlášku na E-mail: arnold.berki@gmail.com
Na Vaše otázky odpovieme na tel. č. 0911 472 058

Stručná charakteristika spoločnosti:
Elektroinštalácie do rodinných a bytových domov a priemyselných budov, výroba elektrických rozvádzačov, elektroinštaláciami so zameraním na inteligentné systémy do domov a bytov.

Adresa spoločnosti:

Nám.1.mája 3
900 51 Zohor
Tel.: +421911472058
E-mail: arnold.berki@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Adresa spoločnosti