Pridať inzerát

Práca pre elektrikárov do Rakúska s možným nástupom ihneď!

Arnold Berki

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA PRE ELEKTRIKÁROV V RAKÚSKU NA DLHODOBO !

Hľadáme šikovných elektrikárov na elektroinštalačné práce do Rakúska(Kitzbühel).

Požiadavky:
- Platná vyhláška 508/2009 Z.z § 21,22,23
- Stredoškolské vzdelanie v odbore Elektrotechnik
- Nemecký jazyk je výhodou ( nie je podmienkou )

Ponúkame:
- Zamestnanie na trvalý pracovný pomer.
- Základný plat 2000 € + diety + odmeny.
- Ubytovanie zabezpečené a hradené
- Dlhodobé zákazy - momentálne do decembra 2023

V prípade záujmu, prosíme zaslať Vaše CV a platnú vyhlášku na E-mail: arnold.berki@gmail.com
Na Vaše otázky odpovieme na tel. č. 0911 472 058

Stručná charakteristika spoločnosti:
Elektroinštalácie do rodinných a bytových domov a priemyselných budov, výroba elektrických rozvádzačov, elektroinštaláciami so zameraním na inteligentné systémy do domov a bytov.

Adresa spoločnosti:

Nám.1.mája 3
900 51 Zohor
Tel.: +421911472058
E-mail: arnold.berki@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Adresa spoločnosti