Pridať inzerát

Vrtmajster/Vrtár

ARKONA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacOdmeny
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná v spoločnosti zameranej na geologické a vrtné práce. Pracovnou náplňou je hlavne obsluha vrtnej súpravy (UGB), manuálna práca spojená s nákladom, výkladom a presunom materiálu a techniky potrebnej na realizáciu inžinierskogeologických a hydrogeologických vrtov a manuálna práca pri samotnom vŕtaní. Práce sú vykonávané v teréne, na rozličných miestach, najčastejšie v Košiciach a okolí a na východnom Slovensku. Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s vŕtaním, strojnícky preukaz, vodičské oprávnenie sk. C, ale nie sú podmienkou. Hľadajú sa aj záujemcovia bez doterajších skúseností, ktorí budú zaškolení. Ponúkaná mzda pre vrtára je od 1.500,- € v závislosti od pracovných skúseností.

Odmeny, náhradné voľno.

Reagovať na pracovnú ponuku možno aj bez zaslania životopisu alebo na tel. č. 0915068565.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti vŕtania výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o prácu, snaha a pracovitosť, zodpovednosť, dochvíľnosť a technická zručnosť.

ARKONA s.r.o. je stabilná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti inžinierskogeologického prieskumu, hydrogeologického prieskumu, vrtných prác, čerpacích skúšok, vŕtaných studní. Spoločnosť vykonáva svoju činnosť v spolupráci s odborníkmi z rôznych oblastí a zakladá si
na zodpovednom a serióznom prístupe ako voči zákazníkom tak aj voči svojim zamestnancom. Jej cieľom je odbornosť poskytovaných služieb a kvalita prevedených prác.
Na konte má množstvo spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt