Pridať inzerát

Skladník

ARKA, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turbínová 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiacNástupný plat je je 750€, po zapracovaní pribúdajú variabilné zložky podľa obratu a odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu vo veľkosklade s kancelárskymi a školskými potrebami hľadáme nového kolegu. Náplň práce spočíva v príjme a výdaji tovaru, príprave tovaru na rozvozy, udržiavaní organizácie a čistoty skladu a skladových zásob, riešení reklamácii a podobne. Zabezpečovanie rozvozu tovaru v Bratislave a okolí. Preto je potrebná prax vo vedení motorových vozidiel skupiny B a vítaná prax s vysokozdvižným vozíkom.

Ponúkame Vám prácu vo firme s 30 ročnou tradíciou. Pracovná doba je od 7:30 do 16:00, nadčasy sú veľmi zriedkavé a preplácané. Práca cez víkend je veľmi výnimočná, cca 1x do roka. Bezproblémové parkovanie priamo pred firmou. Taktiež ponúkame kolegom možnosť nakúpiť si náš tovar za veľmi zvýhodnených podmienok.

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný ihneď alebo podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodné ako prvé zamestnanie pre absolventov strednej školy.

Požadujeme precíznosť a presnosť pri prijímaní a vydávaní tovaru.

Prax vo vedení motorového vozidla skupiny B nutná.

Veľkoobchod, maloobchod a distribúcia kancelárskych a školských potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARKA, a.s.
Turbínová 1
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beáta Ďurčová
Tel.: +421908718600
E-mail: poslať životopis